Maškaráda X.
Obrázek pro akci Maškaráda X.
4. 5. 2017 – 8. 5. 2017

V pražských nočních ulicích cosi přehlušuje běžné opilé veselí, šumící auta i praskání neonů. Studené cvakání zbraní. Klapání měněných zásobníků. Natahování závěrů.

Mezitím kdesi na východě pohnula ženská ruka s krvavě rudými nehty další šachovou figurou. Praha dlouho nechtěla a odmítala hrát tuhle hru, tuhle partii... Jenomže přestává mít na vybranou.10. pokračování úspěšného městského upířího larpu na motivy RPG Vampire: the Masquerade.

 

Tímto se otvírá přihlašování pro nové postavy, které se uzavře v neděli 23. dubna 2017.

Registrační poplatek činí tradičně 300 Kč. Uhraďte jej prosím do neděle 16. 4. 2017 na účet 2600445512/2010 (později jen v případě, že ještě nebude potvrzeno, že se s vámi počítá, samozřejmě).

Do poznámky napište něco, co vás jednoznačně identifikuje, nejlépe jméno nebo přezdívku. Další náležitosti (zejména variabilní symbol) doplňte podle e-mailu, který vám přijde.
Pokud si nejste jisti, že jste zaplatili, je to transparentní účet, takže se můžete sami mrknout.

POZOR! Po nedobrých zkušenostech z minulých běhů musíme trvat na včasném zaplacené vlezného. Kdo do daného termínu nezaplatí, ten nehraje!

Počet míst je opět omezen na 50.

POZOR PODRUHÉ! Prosím pište do poznámky v přihlášce následující:

- preferovanou náplň hry (akce/vyšetřování/politika)
- preferovaný KAMARILOVÝ klan a záložní klanovou variantu. Vzhledem k žádanosti jistých klanů je vyhlášen STOP stav na klan Brujah a Toreador! V ostatních klanech je volno tak po jednom místě. Až na klan Nosferatu, tam vás přivítáme s otevřenou náručí. A co víc - kdo nastoupí jako nová postava klanu Nosferatu, dostane k základu 10 expů navíc! A to se vyplatí! ;)
- jeden krátký odstavec o postavě, kterou byste chtěli hrát (ke každému z klanů zvlášť, tedy celkem dva odstavce)

Pak organizátoři vyberou jeden z těchto nástřelů (přičemž se snažíme vyhovět primárnímu přání, ale ne vždycky je to možné) a ten se pak rozpracuje podrobně. Dovolíme si jeden zásadní tip: netvořte si postavu "rebel bez příčiny". Pokud si takovou postavu toužíte zahrát, v RPGčku je k tomu nepochybně lepší příležitost. V LARPu to rozbíjí společnost, kterou vaši spoluhráči snaží udržet. To neznamená, že zůstává jen styl postavy "konformní ovce". Možností je stále nepřeberně.

Cena akce: 300,-

Registrace uzavřena.

Přihlášených uživatelů 50 / 50