Co se děje
5|19 2017
Obrázek pro novinku Firefly Larp

Firefly Larp

Letní kempy jsou za rohem a dnes pro vás máme nové informace o celokempovním larpu na motivy sci-fi westernu Firefly. Čtěte a vybírejte, co budete hrát, už se moc těšíme na vaše koncepty. Dost už bylo řečí, vše najdete přehledně tady.

… jednotlivé zobrazení

4|21 2017
Obrázek pro novinku Volná místa na PbL

Volná místa na PbL

Pro nedostatek přihlášených hráčů jsme byli nuceni zrušit hru Buřti.

Stále je volné místo pro jednu hráčku na pátečný Stezky šamanů, pro jednoho pána na sobotní Čí sny sníš a jedno místo pro kohokoli na nedělní Figurky.

… jednotlivé zobrazení

4|20 2017
Obrázek pro novinku NAVIGACE PO PBL 2017

NAVIGACE PO PBL 2017

Recepce bude k dispozici v DDM Praha 8 Spirála, kde si můžete vyzvednout tričko, placku a zeptat se nás na cokoliv :)

Vpřípadě potíží je na recepci telefon - +420 606 855 813


ODKAZ NA INTERAKTIVNÍ GOOGLE MAPU
, která vám ukáže všechny místa a kde se co hraje.

 

… jednotlivé zobrazení

4|19 2017
Obrázek pro novinku Zrušení her!

Zrušení her!

Pozor pozor, s lítostí musíme oznámit, že dnes v poledne budou z důvodu nízkého počtu přihlášných hráčů ZRUŠENY hry Konečná, vystupovat! a Cesta za snem.

Hra Buřti byla v programu přesunuta na sobotní dopoledne, místo zrušené Cesty za snem a doporučujeme ji mimo jiné jako náhradní variantu pro hráče, kteří byli původně přihlášeni na Cestu za snem.

… jednotlivé zobrazení

4|3 2017
Obrázek pro novinku Ohlášení nezaplacených her

Ohlášení nezaplacených her

Pozor pozor! Už za týden, tedy 10.4. ve 20:00, odhlásíme všchny hráče, kteří nebudou mít zaplaceno a uvolníme jejich místa dalším zájemcům. Ujistěte se proto prosím, že vaše platba odešla nebo odjede v průběhu tohoto týdne.

Pokud si chcete ověřit, zda peníze dorazily, můžete se podívat na online výpis z našeho transparentního účtu.

… jednotlivé zobrazení

3|28 2017
Obrázek pro novinku Neomezené přihlašování je tady!

Neomezené přihlašování je tady!

Na vědomost se dává, že dnes (tedy 28.3.2017) večer v osm spustíme neomezené přihlašování, tedy na kolik her chcete.
Další tři hry - IURE, HRA a FIGURKY - se v programu objeví ZÍTRA VEČER.
Upozorňujeme, že zítra mezi 19 a 20 hodinou bude registrace uzavřená (právě kvůli přidávání her do systému).

Těšíme se na vás na letošním PbN!

… jednotlivé zobrazení

3|25 2017
Obrázek pro novinku Spuštění přihlašování!

Spuštění přihlašování!

V sobotu 25.3.2017 ve 20.00 spustíme přihlašování. V programu, který můžete vidětv záložce "Program", zatím čtyři hry chybí - jsou to Hra a Iure od Doktora (autor ještě čeká na rozpis služeb, určitě je ale uvede), Figurky a novinka Buřti (která bude v nejbližších dnech procházet betatestem). Jakmile budeme vědět časy uvedení, hry do programu přidáme - a samozřejmě vás na to včas upozorníme.
V prvních třech dnech se budete stejně moci přihlašovat jen na jednu hru, takže by to mělo být v klidu.

Současně si dovolujeme upozornit na to, že do začátku normálního přihlašování máte ještě poslední možnost objednat si VIP vstup. Je to jedinečná příležitost zajistit si místo na třech hrách, získat tričko (které se bude prodávat za 150 Kč) a současně festival trochu podpořit.

… jednotlivé zobrazení

3|20 2017
Obrázek pro novinku VIP účast na PBL 2017!

VIP účast na PBL 2017!

Chcete být VIP návštěvníci festivalu Prague by Larp? Líbilo by se vám pojistit si účast na hrách, o které máte zájem, a ještě festival podpořit? Nabízíme vám speciální přihlášku s bonusy!

VIP vstup zahrnuje:
- přednostní místo na třech hrách podle vašeho výběru
- festivalové tričko (ostatní si ho budou moci objednat)
- speciální VIP placku, jakou nebude mít nikdo jiný

Cena VIP přihlášky je 999 Kč. Zítra, tedy v úterý 21. března ve 20.00 začne přihlašování, jak jsme ohlásili, ale zatím jen pro zájemce o VIP vstup! Nebude probíhat prostřednictvím systému na webových stránkách, ale e-mailem. Pokud si budete chtít VIP vstup objednat, prostě nám napíšete na vip@praguebynight.eu, o které hry máte zájem (a jakou velikost trička chcete). V úterý už na webu bude i kompletní program včetně časů. Abyste se ale mohli zatím rozmýšlet, budeme uvádět tyhle hry:
Prom, Equilibrium, Cesta za snem, Kvarteto, Jiní, Čí sny sníš, Stezky šamanů, Hra, Iure, Konečná, vystupovat!, Never let me go, Figurky, Buřti.

Přihlašování pro ostatní hráče začne v sobotu 25. března, také ve 20.00. Po první tři dny bude přihlašování omezeno na jednu hru denně, poté už bez omezení.

… jednotlivé zobrazení

3|17 2017
Obrázek pro novinku I letos pro Vás máme trička!

I letos pro Vás máme trička!

Trička s motivem našeho festivalu si budete moci při registraci objednat v pánském i dámském střihu.

… jednotlivé zobrazení

2|27 2017
Letní Kempy 2017 - přihlášky otevřeny!!!

Letní Kempy 2017 - přihlášky otevřeny!!!

Přihlašky na Letní Kempy 2017 jsou otevřeny. 

Přihlašovat se můžete ZDE.

… jednotlivé zobrazení

2|21 2017
Obrázek pro novinku PbL 2017

PBL 2017

Milé hráčky, hráči a příznivci komorních larpů, Prague by Larp 2017 se blíží!

Už devátý ročník se bude konat o víkendu 21.- 23. dubna. Jak jste mohli vytušit už z grafické podoby naší stránky, hlavním tématem letošního festivalu je steampunk. Můžete se těšit na báječná trička s ozubenými kolečky, tématickou párty a steampunkově laděné samozřejmě budou i některé z uváděných her. Na tomto místě se budete postupně dovídat o novinkách, které jsme pro vás letos připravili, časem zde najdete kompletní program a od 21. března bude otevřeno přihlašování. Už teď se moc těšíme na všechny larpy, kterým vy, hráči, vdechnete život. Bez vás by totiž festival neměl smysl. Věříme, že si ten víkend společně opravdu užijeme!

… jednotlivé zobrazení

12|6 2016
Obrázek pro novinku Prague by LARP 2017

Prague by LARP 2017

I příští rok pro Vás připravujeme festival plný her, zarezervujte si termín!

… jednotlivé zobrazení

11|22 2016
Obrázek pro novinku Pozvánka: Křest povídkové sbírky VOLÁNÍ DIVOČINY

Pozvánka: Křest povídkové sbírky VOLÁNÍ DIVOČINY

„Na dlouhém rozpadajícím se plotě se stále ještě vyjímal obraz africké savany. Stádo pádících zeber – změť pruhů, z níž přecházely oči. Nad nimi dlouhé štíhlé krky žiraf pod rozpáleným sluncem. Na obzoru tmavé siluety baobabů. Malba se loupala; v místech, kde oprýskala barva, to vypadalo, jako by se na tělech zvířat objevovaly smrtelné rány.“

Zajímá vás, co bylo dál? Zveme vás na křest naší v pořadí již třetí sbírky Her s příběhem. Jejím tématem jsou šamani, druidové a les jako takový.

Najdete v ní 11 povídek českých autorů a je bránou do sedmi propracovaných světů plných fantazie, kdy každý z nich je představen krátkým úvodem. Těšit se můžete na špinavou vesnickou fantasy, steampunkové 19. století s jeho líbivými kulisami i tmářstvím, oblíbenou telepatku Magnólii, která tentokrát čelí rozmarům šíleného draka, na mstivé dryády, antické bohy, léta nepoužívaný lunapark, či netradičně pojaté pohádkové bytosti. A fanouškům asterionského univerza přinášíme hned čtyři příběhy. ojaté pohádkové bytosti. A pro fanoušky asterionského univerza přínášíme hned čtyři příběhy.ojaté pohádkové bytosti. A pro fanoušky asterionského univerza přínášíme hned čtyři příběhy.

KDY: úterý 22. listopadu od 17:30

 

KDE: V nekuřáckém fantasy a scifi café baru Geekárna, kde se setkávají nejen geekové, ale také příznivci f/sf a stolních i dalších her.  

 

Kmotra knihy jsme pozvali ze světa Asterion. Bude jím postava šamana. Můžete se těšit na povídání nejen o sbírce, ale i o šamanismu jako takovém a dozvíte se také něco o budoucnosti asterionské knižní řady.     

 

Seznam povídek, které v knize najdete:

 • Váha přísahy (Josef „Armon“ Straka)
 • Dcery lesa (Radovan Kolbaba)
 • Mé jméno bude znít (Hanina Veselá)
 • Život lovce (Jakub Štádler)
 • Šarlatová křídla smrti (Jana „Elinor“ Poláčková)
 • Řezno 1872 (Jonáš a Kryštof Ferencovi)
 • Volání jaguára (Barbora Legátová)
 • Ozvěna starého příběhu (Michaela Portychová)
 • Krkavec a vlk (Jan Hamrlík)
 • Tropický kraj divů (Lucie a Petra Lukačovičovy)
 • Kelpie (Ondřej Netík)

v nekuřáckém fantasy a scifi café baru, kde se setkávají nejen geekové, ale také nadšenci do f/sf a stolních i dalších her
http://www.geekarna.czv nekuřáckém fantasy a scifi café baru, kde se setkávají nejen geekové, ale také nadšenci do f/sf a stolních i dalších her
http://www.geekarna.cz

FB stránky události:  https://www.facebook.com/events/216433058788164/

Stránky Geekárny:  http://www.geekarna.cz/

Stránky nakladatele: www.mytago.cz 

 

… jednotlivé zobrazení

11|14 2016
Obrázek pro novinku Šifrovačka 333

Šifrovačka 333

Tak máme za sebou naši první šifrovačku. 333 proběhla uplynulý víkend, zúčastnilo se 18 týmů a úspěšně dokončil tým jeden. Obtížnost byla trochu vyšší, než jsme zamýšleli, nicméně účastníci si hru užili, i když nedorazili do cíle.
Záhy se na stránkách šifrovačky objeví celkové pořadí i šifry s jejich řešením. 

… jednotlivé zobrazení

11|9 2016
Obrázek pro novinku Nový benefit členství v PbN

Nový benefit členství v PbN

Vnitřní kruh dnes schválil nový benefit pro členy PbN - pokud se člen PbN učastní aktivit v klubovně v Kobylisích, nemusí platit příspěvek na provoz 30 korun do konvičky (koneckonců je to naše klubovna). Nicméně pokud člen PbN tento příspěvek zaplatit chce, pochopitelně stále může.

… jednotlivé zobrazení

4|7 2016
Obrázek pro novinku PBL 2016 je za námi

PBL 2016 je za námi

Prague by Larp 2016 je za námi, děkujeme všem hráčů i autorům, že přišli a podíleli se tak na velmi příjemném víkendu. Doufáme, že jste si festival užili a potkáme se spolu zase příští rok.


Pokud chcete sledovat naše další aktivity, doporučuji stránku Prague by Night (https://www.facebook.com/praguebynight/?fref=ts). Pokud si chcete zahrát komorní larpy častěji, sledujte program HRAJ LARP (https://www.facebook.com/hrajlarp/).

Ještě jednou děkujeme všem za účast na Prague by Larp 2016, odeslali organizaci Člověk v tísni 14.057 Kč na konto SOS Sýrie & Irák. Jen díky Vaší účasti na larpech to bylo možné.

Naše poděkování míří samozřejmě také autorům her za ochotu larpy uvést, DDM Praha 8 Spirála za poskytnuté prostory, Člověku v tísni za páteční přednášku a Petrovi Vašíčkovi za grafiku - ti všichni poskytli svou součinnost zcela zdarma, aby byl výtěžek akce co nejvyšší.


Doufáme, že jste si hry užili a připomínáme, že je můžete ohodnotit nawww.larpovadatabaze.cz.
Těšíme se, že se s Vámi potkáme na Prague by Larp 2017.

… jednotlivé zobrazení

3|29 2016
Obrázek pro novinku Přihlášky otevřeny!!!

Přihlášky otevřeny!!!

Přihlašky na Letní Kempy 2016 jsou otevřeny. 

Přihlašovat se můžete ZDE.

… jednotlivé zobrazení

3|22 2016
Obrázek pro novinku Ozvěny Velké písně

Ozvěny Velké písně

Letní kempy se nám blíží, a tvůrčí tým celokempovního larpu Ozvěny Velké písně už pouští do světa další a další informace. Přehledně je najdete v sekci Ozvěny Velké písně.

… jednotlivé zobrazení

3|11 2016
Obrázek pro novinku Navigace PBL 2016

Navigace po PBL 2016

Kdyby jste se ztratili ci potřebovali s čímkoliv pomoci volejte naši recepci: 606 855 813
RECEPCI, která Vám ráda s čímkoliv pomůže a kde si můžete vyzvednout trička najdete v DDM Praha 8 - Spirála.

Místa konání larpů:
DDM PRAHA 8 - SPIRÁLA - Přemyšlenská 1102, Praha 8
KLUBOVNA PRAGUE BY NIGHT - Na Pěšinách 23/50, Praha 8
ELYSIUM - Na bojisti 8, Praha 2 

PÁTEK BLOK
Od: 11. 3. 2016, 18.00 Do: 11. 3. 2016, 22.00
Debata o uprchlících Místo: SPIRALA - DIVADELNI SAL, 
Piková pětka Místo: KLUBOVNA PRAGUE BY NIGHT, Na Pěšinách 23/50 
Odznak Místo: SPIRALA - KLUB NADESCE 

SOBOTA DOPOLEDNE
Od: 12. 3. 2016, 10.00 Do: 12. 3. 2016, 14.00
Třetí pečeť Místo: ELYSIUM
Cesta do Isoly Místo: SPIRALA - KLUB NADESCE

SOBOTA ODPOLEDNE
Od: 12. 3. 2016, 16.00 Do: 12. 3. 2016, 20.00
Cesta za snem Místo: SPIRALA - STUDIO
Piková pětka Místo: KLUBOVNA PRAGUE BY NIGHT
Derniéra Místo: SPIRALA - DIVADELNI SAL

NEDĚLE DOPOLEDNE
Od: 13. 3. 2016, 10.00 Do: 13. 3. 2016, 14.00
Cesta za snem Místo: SPIRALA - STUDIO
Takové hodné děti Místo: SPIRALA - KLUB NADESCE
Poslední pokoj Místo: KLUBOVNA PRAGUE BY NIGHT

… jednotlivé zobrazení

3|8 2016
Obrázek pro novinku I Speak Only da Truht bohužel nebude

I Speak Only da Truth bohužel nebude

Bohužel jsme nuceni zrušit pro nemoc dopolední sobotní běh larpu I speak only da truth.

… jednotlivé zobrazení

3|6 2016
Obrázek pro novinku Zrušení běhu Larpu

Zrušení běhu Larpu

Bohužel jsme nuceni zrušit pro malý zájem páteční a dopolední sobotní běh larpu Cesta za snem.

Nezoufejte. V sobotu odpoledne a v neděli jsou ještě volná místa!

… jednotlivé zobrazení

3|6 2016
Obrázek pro novinku Změna místa

Změna místa

Z technických a praktických důvodů byly larpy Piková pětka a Poslední pokoj přesunuty do klubovny PBN. 

Klubovna Prague by Night
Adresa: Na pěšinách 23/50, Praha 8
GPS (Seznam):50.1234750N, 14.4577061E

… jednotlivé zobrazení

3|1 2016
Obrázek pro novinku Jak to s těmi uprchlíky vlastně je?

Jak to s těmi uprchlíky vlastně je?

Povídání na téma uprchlíci pod vedením lidi z organizace Člověk v tísni.
Jaká je situace v zemích původu uprchlíků, jak to aktuálně vypadá v Sýrii, jak v uprchlických táborech kolem Sýrie.
Proč lidé utíkají do Evropy?
Kdo je uprchlík, kdo má nárok na mezinárodní ochranu, kdo je ekonomický migrant?

V Pátek od 20:00 v DDM Praha 8 Spirála

… jednotlivé zobrazení

2|29 2016
Obrázek pro novinku Přihlašování na PBL

Přihlašování na PBL

Slyště, slyšte přihlašování na PBL 2016 bylo právě spuštěno!

… jednotlivé zobrazení

2|28 2016
Obrázek pro novinku Pragram PBL

Program PBL

Kompletni program PBL je k nalezení v menu po kolonkou program :)

… jednotlivé zobrazení

Další