Letní kempy 2019
Obrázek pro událost Letní kempy 2019
20. 7. 2019 – 3. 8. 2019

Letní kempy se konají ve dvou termínech: 

20.7.- 27.7. 2019

27.7. - 3.8. 2019

Cena za jeden týden je 4700Kč


 

 

Letní kempy 2019 jsou aktuálně zcela obsazené. Nabízíme možnost přihlásit se jako náhradník.

Pokud se podaří uvolnit účastnická místa, ozveme se vám:

https://forms.gle/bCbBZS16vevGuf4v6 

 

Program se neopakuje. RPG a LARPy v prvním týdnu nejsou totožné s těmi v týdnu druhém. Program prvního týdne je systematicky ukončen, ovšem následující kemp na program navazuje. Pokud si tedy chcete užít tu nejlepší zábavu i správnou atmosféru, je výhodné přihlásit se na kempy oba.

Obvyklé věkové rozpětí účastníků kempů je 12 - 22 let, ale po dohodě lze činit vyjímky oběma směry.
Za přihlášení na oba dva kempy je sleva.

Celokempovní larp bude letos inspirován světem Zaklínače Andrzeje Sapkowského, můžete se tedy těšit na správně temný fantasy středověk plný monster v lesích i mezi námi.  LARP je pochopitelně také připraven tak, aby děj každého týdne byl smysluplně oddělen, nicméně i tady platí, že je lepší jet s námi na oba týdny.

Akce se koná v příjemném prostředí rekreačního střediska Počta Lučkovice. V tomto klidném a tichém místě jsou účastníci ubytováni v pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

V areálu se nachází volejbalové hřiště a velké množství travnatých ploch pro využití při různých aktivitách nebo prostě jen pro odpočinek na čerstvém vzduchu. Stravování je zajištěno v jídelně, která je součástí objektu. Zároveň je možné využít k občerstvení bar, který je otevřen po celý den.

Lokace kempu umožňuje pro hry využít příjemného lesního prostředí, které jim dodává tu správnou atmosféru.

Pokud jsou Kempy plně obsazené, můžete se přihlásit jako náhradník. V takovém případě nám prosím vyplňte tento formulář a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní:

https://forms.gle/QCvuT44HLLuAwucg7

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, dejte nám to vědět co nejdříve na letnikempy@letnikempy.eu, při zrušení účasti platí následující storno podmínky:

30. den před odjezdem - 40% z ceny kempu
20. den před odjezdem - 70%
10 a méně dní před odjezdem - 100%
Při zajištění náhradníka se storno poplatky nehradí.

Potvrzovací mail o přihlášení by vám měl dorazit do 30 minut. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás na letnikempy@letnikempy.eu

Registrace uzavřena.

Přihlášených uživatelů 107 / 107